NATJEČAJ za upis polaznika u Razlikovni program

Fakultet za odgojne i obrazovne znanosti Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku  u akademskoj godini 2019./20. planira upis polaznika na sveučilišni diplomski studij Ranog i predškolskog odgoja i obrazovanja te kao pripremu za navedeni studij objavljuje

za upis polaznika u Razlikovni program (razlikovni ispiti /razlikovna godina)
za upis na sveučilišni diplomski studij Ranog i predškolskog odgoja i obrazovanja

Pravo prijave na razlikovni program (razlikovni ispiti/razlikovna godina) imaju:

• stručni prvostupnici studija predškolskog odgoja i obrazovanja
  • nastavnici razredne nastave
  • diplomirani učitelji
  • magistri primarnog obrazovanja
koji žele nastaviti studij upisom sveučilišnog diplomskog studija Ranog i predškolskog odgoja i obrazovanja na Fakultetu za odgojne i obrazovne znanosti.

Rok za prijavu je 10. lipnja 2020. godine.

Prijavi je potrebno priložiti:

1. Prijavni obrazac
  2. Presliku diplome ili svjedodžbe prethodno završenog programa
  3. Prijepis ocjena ostvarenih tijekom studija.
Prijavni obrazac potrebno je preuzeti putem poveznice, unijeti tražene podatke elektroničkim putem, otisnuti i osobno potpisati.

Prijave se dostavljaju:

• preporučenom poštom na adresu: Fakultet za odgojne i obrazovne znanosti, Cara Hadrijana 10, Osijek
  • elektroničkom poštom na adresu Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.(za slanje elektroničkom poštom pristupnici su dužni priložiti cjelokupnu dokumentaciju traženu Natječajem).