Pedagoško-psihološku i didaktičko-metodičku izobrazbu (PPDMI) – modul A, Zabok

Sveučilište J.J. Strossmayera u Osijeku

FAKULTET ZA ODGOJNE I OBRAZOVNE ZNANOSTI

Pučko otvoreno učilište Zabok

u akademskoj 2020./2021. godini  organiziraju Pedagoško-psihološku i didaktičko-metodičku izobrazbu (PPDMI) – modul A, za novu skupinu polaznika u Zaboku.

Izobrazba je namijenjena stručnjacima nenastavničkih profila koji se osposobljavaju za izvođenje nastave u osnovnim i srednjim školama.

Program ove izobrazbe mogu upisati:

a) pristupnici koji su završili sveučilišni četverogodišnji ili petogodišnji diplomski nenastavnički studij prema starom ili prema novom (bolonjskom) programu,

b) pristupnici koji su završili preddiplomski sveučilišni ili stručni studij i stekli minimalno 180 ECTS bodova

c) pristupnici koji su završili srednju strukovnu školu.

Svaki pojedini kolegij predviđen planom i programom Pedagoško-psihološko i didaktičko-metodičke izobrazbe uključuje ECTS bodove, što znači da završetkom programa polaznici ostvaruju ukupno 60 ECTS bodova. Program Pedagoško-psihološko i didaktičko-metodičke izobrazbe polaznici završavaju uspješnim polaganjem ispita.

Cijena programa je 8.500,00 kuna (prema Fakultetu za odgojne i obrazovne znanosti iz Osijeka) + 1.500,00 kn (troškovi organizacije izvođenja nastave prema Pučkom otvorenom učilištu Zabok) = UKUPNO: 10.000,00 kn.

Plaćanje je moguće izvršiti i na dan upisa od 2 do 6 rata putem sljedećih kartica:
 • Maestro i VISA debitnim karticama za korisnike Privredne banke Zagreb d.d.,
 • Visa Gold (bivša American Express kartica)

Za korisnike kartica drugih banaka plaćanje je moguće isključivo jednokratno.

Nastava se izvodi  u Zaboku na Pučkom otvorenom učilištu, petkom i/ili subotom prema rasporedu.

Rok za prijavu na program je 30. listopada 2020.

Sve obavijesti o upisu i početku nastave bit će dostupne na internetskoj stranici Fakulteta

Kontakt adrese i brojevi: