IAESTE - stručne prakse za studente (prezentacija 23.11.2023. u 10 sati, nastavna zgrada, 31)

Želiš putovati i upoznati nove ljude, ali i biti plaćen za stručnu praksu u području koje studiraš?
IAESTE je studentska neprofitna organizacija koje se bavi razmjenom stručnih praksi u inozemstvu.
IAESTE ti osigurava plaćenu stručnu praksu u inozemstvu, osiguran smještaj i pomoć oko dokumentacije.
Sve što trebaš napraviti je prikupiti dokumentaciju i prijaviti se putem prijavnog obrasca.
Ključ je u tvojim rukama!

Članovi IAESTE-a Osijek će u četvrtak 23.11.2023. u 10 sati u učionici 31 (Nastavna zgrada FOOZOS-a) predstaviti mogućnosti studenstkih praksi u organizaciji i uz pomoć organizacije IAESTE za zainteresirane studente FOOZOS-a

Prijavu na Natječaj prijavitelj ostvaruje ispunjavanjem Prijavnog obrasca i dostavom dokumentacije zaključno s 10. prosinca 2023.