Poziv na promociju hrvatsko - ukrajinska slikovnica autora Miroslava Baboka " Šuma moga djeda"

Poziv na promociju 29.11 2023. u 18 h koju organiziraju Klub knjižare Nova i Fakultet za odgojne i obrazovne znanosti. Večer je to za ugodno druženja uz prigodan program za sve uzraste. Dvojezična hrvatsko - ukrajinska slikovnica autora Miroslava Baboka " Šuma moga djeda" sadržaj je za sve generacije, poručuju recenzenti. O slikovnici će, uz domaćina Ivicu Vuletića, govoriti autor, ravnateljica Osnovne škole M. P. Katančića Valpovo Sanja Birović, prof., urednici - prof dr. art. Goran Kujundžić i Ljubica Nedić, prof. kao moderator. U glazbenom dijelu će sudjelovati Ana Tonković Šovagović i Mihajlo Krainyk na fagotu. Tekst na ukrajinskom će čitati lektorica Petruneliia Krainyk. Vidimo se u prostoru Kluba knjižare Nova!