Obavijest o poništenju dijela natječaja

SVEUČILIŠTE JOSIPA JURJA STROSSMAYERA U OSIJEKU, FAKULTET ZA ODGOJNE I OBRAZOVNE ZNANOSTI

PONIŠTENJE DIJELA NATJEČAJA

objavljenog 22. studenoga 2023. godine u „Narodnim novinama“ broj 140/2023, oglasnim mjestima/mrežnim stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, Regionalnog ureda Osijek i mrežnoj stranici Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku i Fakulteta za odgojne i obrazovne znanosti, pod točkom 2. za izbor jednog zaposlenika/zaposlenice na radno mjesto IV. vrste-namještenik (spremač/spremačica) u Ostaloj ustrojstvenoj jedinici/Uredu za tehničke i pomoćne poslove u Odsjeku u središnjoj službi/Tajništvu Fakulteta za odgojne i obrazovne znanosti u sastavu Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku na određeno vrijeme u punom radnom vremenu (zamjena).